Remblok.nl
Gekozen auto:
Auto wijzigen
FIAT 147 1.3 Rallye
FIAT 147 1.3 Rallye 72PK (147 - 147)
Bouwjaar 07-1980 - 07-1983

Remschoenen voor FIAT 147 1.3 Rallye (147 - 147) | 1980-07 tot 1983-07

De remschoensets op deze pagina passen op je FIAT 147 1.3 Rallye. Vervang je de remschoenen, dan is het slim om ook meteen de montageset mee te nemen. Die veren en bevestigingsdelen zijn vaak verroest of versleten. Als er een geschikte montageset beschikbaar is voor jouw 147, vind je die ook op deze pagina.
Beschikbare onderdelen
Remschoensets achterzijde Remschoensets achterzijde
Merk:
ABS
Populaire keuze
Standaard kwaliteit
Artikelnr: 8004
Voor 23:59 besteld, dinsdag in huis!
Achteras Achteras
Wat zit er in de doos?
  • 1 remschoenset compleet
Specificaties
  • Merk: ABS
  • Remtrommeldiameter binnen: 185 mm
  • Breedte 2 [mm]: 31 mm
  • Remsysteem: FIAT
Free cleaner and grease
Gratis reiniger en keramisch vet
Bij aanschaf van dit product krijg je gratis reiniger en keramisch vet. Deze worden automatisch toegevoegd aan de winkelwagen.
27% korting
24, 70
€ 33,64
incl. BTW
Prijs per set
Remschoen montageset Remschoen montageset
Merk:
ABS
Populaire keuze
Standaard kwaliteit
Artikelnr: 0610Q
Voor 23:59 besteld, dinsdag in huis!
Achteras Achteras
Wat zit er in de doos?
  • 1 complete montageset
Specificaties
  • Merk: ABS
  • Remsysteem: FIAT
  • Artikelnr.: 8004
  • Remtrommeldiameter binnen: 185 mm
12, 10
Prijs per stuk

Remschoenen FIAT 147 1.3 Rallye

De juiste Remschoenen voor jouw FIAT 147 1.3 Rallye

Het vinden van de juiste Remschoenen voor je FIAT 147 1.3 Rallye is cruciaal voor het behoud van de veiligheid en prestaties van je voertuig. Door te kiezen voor onderdelen die specifiek zijn afgestemd op het type van jouw auto, ben je verzekerd van een optimale werking. Van remonderdelen tot ophanging, elk onderdeel is afgestemd op de unieke specificaties van jouw voertuig, zodat je altijd op de weg kunt vertrouwen op jouw FIAT 147 1.3 Rallye.

Kwaliteitsonderdelen voor jouw FIAT 147 1.3 Rallye

Voor jouw FIAT 147 1.3 Rallye zijn er tal van Remschoenen beschikbaar die voldoen aan strenge kwaliteitsnormen. Het kiezen van hoogwaardige onderdelen is niet alleen belangrijk voor de prestaties van je auto, maar ook voor de levensduur ervan. Door te investeren in de juiste Remschoenen voorkom je onnodige slijtage en zorg je ervoor dat je voertuig optimaal blijft presteren, ongeacht de omstandigheden.

Perfect passende Remschoenen voor jouw FIAT 147 1.3 Rallye

De Remschoenen die je kiest, moeten niet alleen van hoge kwaliteit zijn, maar ook perfect passen bij de specificaties van jouw FIAT 147 1.3 Rallye. Dankzij de nauwkeurige afstemming op dit specifieke type, ben je verzekerd van een eenvoudige installatie en een lange levensduur van de onderdelen. Of je nu onderdelen vervangt of onderhoud uitvoert, met de juiste Remschoenen blijft jouw auto in topconditie.